LUCAA+Prírodná starostlivosť o mačky a psy


Na aký účel ?

Mať doma domáce zviera prináša veľa šťastia, ale spôsobuje aj nepríjemné hygienické následky: nepríjemné pachy, alergie, špinavší dom atď. Okrem toho musíte dbať na to, aby bol váš najlepší priateľ zdravý a fit!

Produktový rad LUCAA+ pre domáce zvieratá je súbor prírodných výrobkov na starostlivosť a hygienu vášho psa / mačky / králika alebo iného obľúbeného zvieraťa. Od ňufáka až po chvost, nezabúdajúc na životné prostredie (búda, podstielka, kôš, stoličky, koberčeky, hračky, búda atď.), poskytujeme vám kompletný sortiment na starostlivosť a ochranu vášho domáceho maznáčika.

Výhody našich riešení

CNaše roztoky zložené z prospešných mikroorganizmov, známejších ako probiotiká, a 100 % ekologických zložiek účinne a dôkladne čistia a zároveň optimalizujú biologickú rovnováhu, čo má za následok zníženie rizika bakteriálnych ochorení. To najlepšie pre našich štvornohých priateľov! Naše výrobky sú biologicky odbúrateľné a nezakrývajú pachy, ale aktívne ich odstraňujú. Okrem toho sú, samozrejme, zaručene bezpečné pre vás, vašich chlpatých spoločníkov a životné prostredie.

  1. Pets odor removerOdstraňovač zápachu
  2. Pets coat careStarostlivosť o srsť
  3. Pets shampooŠampón pre domácich miláčikov
  4. Pets allergy freeAntialergénny sprej
  5. Pets wound careStarostlivosť o rany domácich miláčikov
  6. Pets dental careStarostlivosť o zuby
  7. Pets ear careStarostlivosť o uši
  8. Pets eye careStarostlivosť o oči
  9. Pets house cleanerČistič domácnosti